نمایندگی تله مکانیک

نمایندگی تله مکانیک

شرکت فرانسوی اشنایدر الکتریک که در ایران بیشتر به نام تله مکانیک معروف است . این شرکت در سال 1924 توسط شخصی به نام Michel le Goullec و با نام شرکت Manufacture d’Appareillage Electrique تأسیس گردید و در سال 1928 به نام Télémécanique Electrique تغییر نام پیدا کرد .

شرکت تله مکانیک

شاید بتوان گفت معروفترین تجهیز این شرکت در ایران کنتاکتور مبیاشد و در عین حال تاریخچه شرکت تله مکانیک ارتباط نزدیکی با اختراع اولین کنتاکتور از نوع bar contactor دارد که با الگوی اختصاصی این شرکت نمونه های کارائی از آن تولید و روانه بازار گردید این نام تجاری پس از آن به سرعت فعالیتهایش را برای تبدیل شدن به یک نام برجسته در زمینه اتوماسیون صنعتی و تجهیزات برق صنعتی گسترش داد .

اشنایدر الکتریک

این شرکت کنتاکتور خاص D که به نوعی یک مرجع جهانی شد را توسعه داد و در سال 1988 تله مکانیک به اشنایدر الکتریک پیوست . پس از پیوستن به این گروه، این شرکت با اختراع رنجی از سلول های فتوالکتریک مدل Orisis و ادغام فن آوری های وب به ارائه اولین وب سرور پردازنده برای روبات خود ادامه داد.

تله مکانیک

در سال 2001، فن آوری QuickFit امکان اتصال بدون نیاز به ابزار و یا کابل به جهان معرفی گردید. در سال 2009 شرکت TELEMECANIQUE محصولات، خدمات و راه حل های خود را به نام تجاری اشنایدر الکتریک schneider-electric تغییر داد .

نمایندگی تله مکانیک

تله مکانیک