راهنمای خرید

پشتیبانی آنلاین ۲۴ ساعته

با در نظر گرفتن ارزش بالای مشتری در بازار رقابتی امروز و وجود رقبا در هر صنف، راضی نگاه داشتن مشتریان سازمان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و همین امر باعث افزایش مشتریان هر کسب و کاری خواهد شد. با در نظر گرفتن این موضوع که همواره به عنوان یک چالش در سازمان ها مطرح بوده، تیم متمرکز و حرفه ای پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته صنعت روز و در کنار مشتریان کسب و کار شماست تا درخواست های مشتریان شما که در قالب ایمیل یا کامنت مطرح میشوند را به بهترین نحو پاسخگو باشد و حتی اگر شما کسب و کاری محتوا محور دارید و بررسی محتوا با درنظر گرفتن فضای حاکم بر اینترنت برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است، تمامی محتوای ایجاد شده توسط کاربران در سایت  بررسی و پایش خواهد شد تا دغدغه این واحد از سازمان برون سپاری شود و در خارج از سازمان شما با کیفیت بالاتر و هزینه کمتری صورت پذیرد.

شما میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا جلسه حضوری به منظور آشنایی با فروشگاه  صنعت روز و نحوه همکاری درخواست خود را از طریق واتساپ برای ما ارسال کنید. همکاران واحد فروش در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.همچنین برای اطلاع از برخی توضیحات و جزییات شرکت صنعت روز می توانید از بخش سوالات متداول بازدید کنید.

برای افرادی که ساکن تهران هستند این موقعیت وجود دارد که بتوانند از شرکت بازدید نموده و مذاکرات حضوری انجام پذیرد ولی افرادی که در شهرستان‌ها ساکن هستند و امکان مذاکرات حضوری وجود ندارد به صورت آنلاین قرارداد ارسال می‌شود و بعد از مطالعه و تامین و ارسال کالا اصل قرارداد مهر و امضا شده شما برای شما ارسال می‌گردد، بعد از امضای قرارداد توسط تامین کننده یک نسخه از قرارداد باید به شرکت صنعت روز ارسال می گردد.