نمایندگی اشنایدر

نمایندگی اشنایدر

این مجموعه به عنوان نمایندگی اشنایدر در ایران با تلاش ، همت و سابقه قریب به یک دهه پرسنل توانمند خود در واحد بازرگانی و فنی مهندسی ، سعی به ایجاد زیرساخت های مطمئن در این زمینه نموده و توانسته است اقدام به ارائه طیف وسیعی از خدمات فنی و مهندسی و همچنین عرضه تجهیزات به صورت تحویل فوری و سفارشی به عنوان نمایندگی اشنایدر در ایران  نماید.

چرا وجود نمایندگی اشنایدر اهمیت دارد؟

با وجود معرفی دو محصول بسیار کاربردی و معرفی تاریخچه‌ی شرکت اشنایدر، ممکن است برای برخی از مخاطبان فهیم ما اهمیت وجود نمایندگی اشنایدر ایران روشن نشده باشد. از آنجا که محصولات اشنایدر الکتریک در حوزه‌ی تجهیزات برقی کشور ما مورد نیاز است، اگر بخواهید برای خرید کلید مینیاتوری به هر فروشگاهی مراجعه کنید ممکن است محصولی را به شما تحویل دهند که کیفیت اصلی را نداشته یا به عبارتی تقلبی است. بنابراین وجود نمایندگی اشنایدر به عنوان یک وارد کننده مستقیم در ایران ضرورت خواهد داشت. با وجود یک نمایندگی معتبر در کشور صاحبان فروشگاه‌های لوازم برقی، برقکاران و حتی اداره برق کشور می‌تواند محصولات مورد نیاز خود را به صورت اصل تهیه کند، زیرا اصل بودن قطعات و تجهیزات برقی برای محافظت از جان افراد در تماس با آن بسیار حائز اهمیت است.

اشنایدر الکتریک، (به انگلیسی: Schneider Electric) شرکت تجهیزات الکتریکی فرانسوی است، که در زمینه تولید تجهیزات الکترونیکی و الکتریکی، مهندسی برق، تجهیزات تولید، توزیع و انتقال انرژی الکتریکی فعالیت می‌کند.

این شرکت در سال ۱۸۳۶ توسط جوزف اوژن اشنایدر و آدولف اشنایدر تأسیس شد و در سال ۱۹۸۱ توسعه یافت. بخشی از سهام شرکت اشنایدر الکتریک، در بازار بورس یورونکست ذکر شده و دفتر مرکزی آن، در شهر روی ملمزون، فرانسه قرار دارد.  اشنایدر الکتریک جزئی از لیست فورچون جهانی ۵۰۰ است و در فهرست ۵۰۰ شرکت بزرگ دنیا جای دارد.

 

شرکت اشنایدر که به صورت تخصصی در زمینه تولید تجهیزات برقی فعالیت می‌کند، تا پیش از سال 1919 میلادی در حوزه فولاد و آهن فعالیت می‌کرد، اما رفته رفته با افزایش نیاز جهان به تجهیزات برقی تغییر رویه داد. اولین بار این شرکت توسط برادران اشنایدر تاسیس شد و سپس با ادامه‌ی نسل ایشان با قدرت به فعالیت خود تاکنون ادامه داده است. جالب است بدانید شروع فعالیت در حوزه تجهیزات برقی با خرید کارخانجات تله مکانیک رقم خورد و اولین بار در ایران نیز از همین روش نمایندگی اشنایدر بنا شد. با وجود اینکه ابتدای ورود اشنایدر با کارخانه‌ی تله مکانیک کرج بوده، اما امروزه دارای نمایندگی اختصاصی اشنایدر است؛ چراکه این کارخانه تنها به مونتاژ قطعات می‌پرداخت و قطعات از نظر کیفیت با ساخت کارخانه‌ی اصلی برابری نمی‌کرد.

تولیدات این شرکت خارجی بسیار متعدد هستند که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به سلکتور سوئیچ، کنتاکتورهای خازنی، کلید حرارتی، کلید اتوماتیک، کلید مینیاتوری و… اشاره کرد. هر یک از تولیدات شرکت اشنایدر الکتریک به تنهایی دارای کاربرد و قابلیت خاصی هستند که دانستن آن‌ها خالی از لطف نخواهد بود.

درباره‌ی نمایندگی اشنایدر الکتریک تهران

همان طور که پیشتر اشاره کردیم شرکت اشنایدر الکتریک فرانسه در بیشتر کشورهای جهان دارای نمایندگی می‌باشد و بخشی از تولیدات این شرکت در این کشورها انجام می‌پذیرد. در ایران نیز شرکت فنی و مهندسی صنعت روز به آدرس الکترونیکی www.sanatrooz.ir نمایندگی اشنایدر الکتریک به شمار می‌آید. این مجموعه با تکیه بر تجربه‌ی فنی کارشناسان و متخصصان خود و با استفاده از مشاوره و طراحی دقیق، توانسته است قطعات متنوعی را در حوزه صنعت برق و تجهیزات مرتبط با آن تولید کرده و پاسخگوی نیاز کشور در این عرصه باشد.